lumizaci

Kdo jsme a proč to děláme

Jsme lidi, kteří mají rádi originální výtvory. Rádi se na ně díváme, používáme, inspirujeme se jimi. Celý projekt vznikl v momentě, kdy jsme se rozhodli zařídit náš nový byt designovými svítidly, které by byly tak trochu jiné, netradiční, nadčasové, neokoukané, zkrátka originální. Brzy jsme však zjistili, že nabídka na českém trhu není příliš velká a že je to vlastně škoda. Začali jsme se dívat do zahraničí, které se pro nás stalo inspirací. Tuto inspiraci chceme přinést i vám na webu lumizo.

Pro koho jsou naše svítidla

Pro všechny, kteří se nechtějí spokojit s aktuální nabídkou svítidel na trhu a hledají něco originálního, co by je odlišilo od ostatních.

Koho zastupujeme

Rozhodli jsme se zastupovat mladé, dynamické a odvážné projekty. Návrháře, kteří nejsou tolik známí, ale o to víc nespoutaní ve svých kreativních návrzích. Každý je jiný a pro nás sympatický svým otevřeným smýšlením, stylem práce a naprostou odhodlaností, kterou vkládá do svých nápadů. Poslední podstatný důvod – vážíme si každého, kdo se nebojí uskutečňovat své sny a podnikatelské záměry – těm my fandíme.

Jak si správně vybrat svítidlo

Slovo „svítidlo“ je sice odvozené od slova svítit nebo světlo a svícení nebo spíš osvětlování je jednou z jeho základních funkcí. V neposlední řade by teda vámi vybrané světlo mělo mít ten správný světelný projev. Co všechno by mělo být svítidlem osvětleno – nasvíceno a co naopak pomocí stínidla neosvětlit nebo osvětlit nepřímo. Krom toho by ale také mělo tvořit tu pověstnou třešničku na dortu ve vašem interiéru.